Kurumsal

KURUMSAL

Firmamız Özden Murat Ltd. Şti. olarak Kayseri'de kurulmuş, PARK DÜNYASI olarak da markalaşmıştır. 20 yıllık geçmişinde kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış bu sayede başarı ivmesini sürekli yukarılarda tutmuştur. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde 1500 ü aşkın özel ve kamu kuruluşu bizimle beraber kalite ve hizmet anlayışını tercih etmiştir.

Üretim ve faaliyet alanları arasında; Çocuk oyun parkları, Belediye parkları, Gazebo, Çardak, Kamelya, Açık alan kondisyon aletleri, Çöp kutuları, Geri dönüşüm kutuları, Atık kutuları, Park bahçe bankları, Piknik masaları yer almaktadır. Bu geniş ürün yelpazesi içinde kalitesini ve ürün güvenirliğini ilgili makamlara test ettirmiş ve bu testlerin sonucunda TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TSE) tarafından 'tasarım', 'üretim süreçleri' ve 'ürün kalitesi' sertifikalar ile belgelendirilmiştir.

Bizler PARK DÜNYASI ailesi olarak en büyük değerlerimiz olan çocuklarımızın sadece oynayarak zaman harcamalarını değil, aynı zamanda zinde bir vücut, sağlam bir irade ve zekâya sahip olabilmeleri, zevkli ve coşkulu vakit geçirmeleri için çok çalışıyoruz. Çünkü yapmış olduğumuz işin onların gelişimi açısından ne denli önemli ve sorumluluk gerektirdiğinin bilincindeyiz. Bu bilinci tasarım aşamasından üretim ve montaj aşamasına kadar dikkat ve özenle taşıyoruz.

DİĞER FİRMALAR

 
   
PD-03
Oyun Grupları
PDJ-07
Jimnastik Aletleri
KM-03
Kamelyalar

Kayseri Web Tasarımı